понеділок, 04 січня 2016 10:56

"Реал" втратив очки в матчі з "Валенсією"

"У нас була можливість виграти, але Бейл" - Гарі Невілл valenciacf.com

"Валенсія" розійшлася миром з мадридським "Реалом" у матчі 18-го туру чемпіонату Іспанії з футболу.

Зустріч, що пройшла в неділю на стадіоні "Месталья" у Валенсії, закінчилася з рахунком 2:2. У складі господарів голи забили Даніель Парехо (46-а хвилина, з пенальті) та Пако Алькасер (83-я), у гостей відзначилися Карім Бензема (16-я) і Гарет Бейл (82-а). Півзахисник "вершкових" Матео Ковачич отримав червону картку на 69-й хвилині.

"Реал" з 37 очками займає третє місце в турнірній таблиці, "Валенсія" (23) йде 10-ю, повідомляє "Р-Спорт".

"У цьому матчі я хотів побачити продовження нашої гри у другому таймі з "Вільярреалом". Ми поплатилися за свої дії у перші 10 хвилин зустрічі.

Після пропущеного гола ми показували чудовий футбол. Молодь змогла проявити себе, але цього було недостатньо. У нас була можливість виграти, але Бейл... Це футбол.

Нам було простіше контролювати м'яч після вилучення гравця суперника, але ми стали грати повільніше, нам не вистачало швидкості. Здавалося, що ми розслабилися.

Ми діяли на хорошій швидкості з 20 по 70 хвилину. Потім відбулося вилучення, ми стали грати повільніше, а суперник став діяти обережніше. Але якби ми не вірили в себе, то не змогли б відігратися з рахунку 1:2. Іноді проти суперника в меншості грати складніше", - сказав головний тренер "Валенсії" Гарі Невілл.

Чемпіонат Іспанії

18-й тур

Валенсія - Реал Мадрид 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 0:1 - 16 Бензема, 1:1 - 45, пенальті Парехо, 1:2 - 82 Бейл, 2:2 - 83 Пако Алькасер.

Валенсія - Доменек, Барраган, Адерлан Сантос, Абденнур, Орбан (Родріго, 80), Андре Гомеш, Парехо (Негредо, 84), Даніло, Жоау Канселу, Пако Алькасер, де Пауль (Хаві Фуего, 87).

Реал Мадрид - Навас, Даніло, Пепе, Рамос, Марсело, Модріч, Кроос, Ковачич, Бейл, Бензема (Васкес, 67), Роналду.

Попередження: Пепе (45), Барраган (57).

Вилучення: Ковачич (68).

Зараз ви читаєте новину «"Реал" втратив очки в матчі з "Валенсією"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua