середа, 31 липня 2024 11:05

Побив рекорд Романчука - назвали золотого призера Олімпіади з плавання

Ірландський плавець 23-річний Денієл Віффен здобув золото, побивши рекорд українця Романчука. Фото: eastnews.ua

На Олімпіаді у Парижі ірландський плавець 23-річний Денієл Віффен виграв золоту медаль на дистанції 800 м вільним стилем.

Спортсмен проплив дистанцію за 7:38,19, побивши олімпійський рекорд українця Михайла Романчука (7 хвилин 41,28 секунди), передає Gazeta.ua.

Срібло виграв Боббі Фінке зі США (7:38,75). На на третьому місці опинився італієць Грегоріо Палтріньєрі (7:39,38).

Романчук не зміг подолати кваліфікацію у даній дисципліні, він показав результат 7:49,75.

Водночас Олімпійські ігри не завершуються для українця. 3 серпня плавець побореться на ще одній своїй коронній дисципліні - 1500 м вільним стилем. На цій дистанції Романчук уже завоював срібло в Токіо.

Програма Олімпійських ігор з плавання цьогоріч складається з 37 дисциплін (по 18 у чоловіків і жінок та змішана), зокрема, два марафони на відкритій воді завдовжки 10 км. Змагання з плавання триватимуть до 9 серпня на арені "Ла Дефанс", а також у річці Сена.

Олімпійські ігри-2024 пройдуть з 26 липня по 11 серпня. 10 714 спортсменів розіграють 329 комплектів медалей. Українські спортсмени на відкритті заспівали легендарну "Червону руту". Прапороносцями виступили Еліна Світоліна та Михайло Романчук.

Зараз ви читаєте новину «Побив рекорд Романчука - назвали золотого призера Олімпіади з плавання». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua