вівторок, 22 липня 2008 16:58

Підгорний успішно виступив на італійській одноденці

Український велогонщик Руслан Підгорний зайняв 8 місце на одноднівці "Трофео Маттеотті". Руслан, що виступає за команду "LPRBrakes" програв 30 секунд італійцеві Паоло Беттіні який і став переможцем гонки.

Примітно, що серед перших десяти гонщиків, що фінішували, Підгорний став єдиним неіталійцем, повідомляє "Наш спорт".

У 2006 році на "Трофео Маттеоні" Руслан Підгорний став переможцем гонки.

Цього року окрім Руслана Підгірного в гонці брав участь Андрій Гривко (команда "Мілрам"). Він показав 21-й результат, відставши від переможця на 1.50 хвилин.

Зараз ви читаєте новину «Підгорний успішно виступив на італійській одноденці». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua