неділя, 11 січня 2015 11:44

Перспективні українські боксери здобули переконливі перемоги

Перспективні українські боксери здобули переконливі перемоги
Євген Хитров розібрався з Морісом Луішоммом. Фото: vz.ua

Українські боксери, які подають надії, продовжують шлях до чемпіонських титулів.

Український легковаговик Іван Редкач (18-0, 14 КО) здобув перемогу технічним нокаутом у поєдинку з ганійцем Якубу Аміду (21-6-2, 19 КО).

Перші три раунди пройшли за невеликої переваги Редкача. Четвертий став кращим раундом для Аміду в цьому поєдинку. Але вже в п'ятому раунді Іван повернув ініціативу в свої руки, а в шостому двічі відправив свого опонента в нокдаун. На сьомий раунд Аміду не вийшов, і рефері зафіксував перемогу Івана Редкача технічним нокаутом.

"Я готувався нокаутувати його, коли його кут зупинив бій. Я нокаутував би його вже в наступному раунді. Я не боксував шість місяців, тому на початку бою мені потрібно було провести розвідку, а потім атакувати. Таким був наш план з Робертом Гарсією. Я був в ідеальній фізичній формі. Вже зовсім скоро я стану чемпіоном світу. Це моя мрія", - сказав після бою Іван Редкач.

В андеркарді бою Редкач - Аміду свою восьму перемогу на професійному рингу здобув чемпіон світу 2011 року серед любителів, українець Євген Хитров (8-0, 8 КО). Останній зупинив у третьому раунді американця Моріса Луішомма (8-1-1, 4 КО).

Після короткої розвідки на початку бою Хитров повністю заволодів ініціативою. А вже наприкінці першого раунду відправив свого опонента в нокдаун. У другому раунді Євген кілька разів потряс Луішомма, а одним з ударів навіть вибив у нього з рота капу, але Моріс вистояв.

Але вже на початку третього раунду рефері зупинив побиття американського боксера після ще одного точного удару правою від Євгена Хитрова. Таким чином, була зафіксована перемога українця технічним нокаутом.

Зараз ви читаєте новину «Перспективні українські боксери здобули переконливі перемоги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути