вівторок, 17 березня 2009 19:29

Павлюченко підвів команду та вболівальників

Нападника "Тоттенхема" Романа Павлюченка перевели до резерву команди "шпор".

Головний тренер лондонського клубу Харрі Реднапп вважає, що на сьогодні росіянин програє конкуренцію за місце в основному складі Роббі Кіну, Джермейну Дефо та Даррену Бенту. А в резервній команді Павлюченко зможе отримати більше ігрової практики, повідомляє The Telegraph.

Відзначимо, що вчора росіянин зіграв свій перший матч за дубль "шпор". У зустрічі з "Челсі" (4:0) він провів на полі усі 90 хвилин, а в кінці гри не забив пенальті.

Павлюченко перейшов у "Тоттенхем" цього літа зі "Спартака".

Нагадаємо, що в 28-му турі росіянин вийшов на поле на 83-ій хвилині гри із "Сандерлендом", а в 29-му турі в матчі з "Астон Віллою" не зіграв жодної хвилини.

Новина стала досить несподіваною для прихильників "Шпор", адже Павлюченко в першому для себе сезоні забив уже 13 м"ячів за команду.