неділя, 08 жовтня 2017 23:50

Олег Верняєв на чемпіонаті світу здобув срібну медаль

Верняєв здобув срібло. Фото: Eurosport

Лідер збірної України зі спортивної гімнастики завоював срібну медаль чемпіонату світу, який завершився в Монреалі.

У своїй коронній вправі на брусах, на яких він став Олімпійським чемпіоном, Верняєв посів друге місце, завоювавши срібло, повідомляє Телеграф.

Верняєв, який виграв кваліфікацію в цьому виді, в фіналі виконав свою програму краще китайця Цзоу Цзін'юань, але програв тому в складності. Як результат, 15,833 у Верняева проти 15,900 у китайського гімнаста, який і став чемпіоном світу. Третє місце у росіянина Давида Білявського (15,266 бала).

Для Верняева це третя медаль чемпіонатів світу та всі три були виграні на брусах - в 2014 році він став чемпіоном світу, а в 2015 році завоював срібло.

Зараз ви читаєте новину «Олег Верняєв на чемпіонаті світу здобув срібну медаль». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua