Пʼятниця, 29 серпня 2008 12:49

Новий "Олімпійський" обійдеться Києву в $320 млн

З 28 серпня Київська міська державна адміністрація планує розпочати перерахування коштів на авансування робіт замовнику ДП "Національний спортивний комплекс "Олімпійський". Про це повідомив заступник голови КМДА Анатолій Голубченко.

Як повідомили у прес-службі Міністерства у справах сім"ї, молоді та спорту України, підставою для початку фінансування стало прийняте 20 серпня 2008 року розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження титулу на виконання проектно-розвідувальних робіт для реконструкції Національного спортивного комплексу "Олімпійський".

Надходження коштів на рахунок НСК "Олімпійський" дозволить розпочати фінансування робіт з реконструкції головної арени країни в ході підготовки до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Прогнозна вартість всього будівництва становитиме 1500 млн. гривень. На будівельно-монтажні роботи планується витратити 1050 млн. гривень. Вартість проектно-розвідувальних робіт за стадіями проектування має становити близько 200 млн. гривень.

Завершення робіт з реконструкції НСК "Олімпійський" заплановано на грудень 2010 року. За погодженням з експертами УЄФА введення в експлуатацію головної спортивної арени має відбутися не пізніше червня 2011 року, повідомляє "УНІАН".

Зараз ви читаєте новину «Новий "Олімпійський" обійдеться Києву в $320 млн». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода