понеділок, 20 грудня 2021 09:35

Наслідки коронавірусу. "Реал" перервав переможну серію з 10 матчів

Карло Анчелотті очолив "Реал" другий раз. Фото: Reuters

У матчі 18-го туру чемпіонату Іспанії "Реал" на "Сантьяго Бернабеу" зіграв унічию з Кадісом - 0:0.

Команда Карло Анчелотті мала ініціативу впродовж усього поєдинку, повідомляє "Спорт Арена".

"Бланкос" завдали понад 30 ударів у ворота суперника, проте здобути перемогу мадридцям не вдалося.

Через позитивні тести на коронавірус поєдинок пропустили шість гравців "Реала": Андрій Лунін, Марсело, Лука Модріч, Ґарет Бейл, Марко Асенсіо та Родріго.

"Реал" перервав переможну серію з 10 матчів у всіх турнірах. "Вершкові" не виграли вперше із 27 жовтня.

Команда Анчелотті лідирує в чемпіонаті Іспанії, випереджаючи "Севілью" на шість очок. Кадіс на передостанній позиції в Прімері.

22 грудня "Реал" на виїзді зіграє проти "Атлетіка" з Більбао.

Зараз ви читаєте новину «Наслідки коронавірусу. "Реал" перервав переможну серію з 10 матчів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua