вівторок, 17 червня 2008 12:15

Львів в прем"єр - лізі матиме дві команди

За тур до закінчення першості в першій лізі визначився другий щасливчик сезону.

Команда Степана Юрчишина у себе на полі приймала явного аутсайдера турніру "Сталь" із Дніпродзержинська, повідомляє football.ua. Ніяких труднощів з перемогою в матчі не виникло.

Вже на 20-ій хвилині Даньків добре пробив із-за меж штрафного мадйанчика, а перед самою перервою Теплий відправив м"яч до сітки після подачі кутового. При цьому друга половина першого тайму пройшла в рівній боротьбі.

Фінальну крапку в матчі поставив лідер команди Григорій Баранець.

Львів - Сталь Д 3:0
Голів: Даньків, 20, Теплий, 45,г. Баранець, 66

У свою чергу "Оболонь" не змогла виграти у земляків з ЦСКА (1:1), та втратила теоретичні шанси на підвищення в класі.

Таким чином, в прем"єр-лізі наступного сезону гратимуть маріупольський "Іллічівець" та ФК "Львів".

Зараз ви читаєте новину «Львів в прем"єр - лізі матиме дві команди». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua