неділя, 25 серпня 2019 10:37

Левандовський феєрить. "Баварія" на виїзді розтрощила "Шальке"

Левандовський забив п'ять м'ячів у двох турах

У матчі другого туру чемпіонату Німеччини мюнхенська "Баварія" розгромила в гостях "Шальке 04" 3:0. Всі м'ячі забив Роберт Левандовскі.

Про це пише newsru.co.il

"Шальке 04": Нюбель, Оципка, Настасіч, Кенні, Даніель Каліджурі, Стамбулі, Маскарель (Сані, 59), Раман (Кутуджу, 51), Харитина (Мерджан, 86), Маккенна, Бюргшталлер

"Баварія": Нойєр, Алаба, Зюле, Ернандез (Хаві Мартінес, 77), Павар, Кіммі, Мюллер (Перішич, 57), Гнабрі (Коутіньйо, 57), Коман, Толіссо, Левандовскі

"Баварія" була набагато сильніші за суперника, що й відображає рахунок на табло. Статистичне перевага у гостей (67% володіння м'ячем, по ударам в площину воріт 5:2 4:3 по кутовим). По воротах частіше били господарі 9 8.

Перший небезпечний момент гості створили на 4-й хвилині. Навіс зі штрафного. Левандовскі ефектно пробив зльоту. Воротар м'яч зловив. На 17-й хвилині після подачі кутового Левандовськи пробив головою. Нюбель створив диво, парирував м'яч. На 20-ій хвилині польський форвард реалізував пенальті 0:1.

В кінці першого тайму "кобальтові" відповіли кількома небезпечними атаками, але з завершальними ударами усе було не найкращим чином.

На 50-й хвилині Роберт Левандовскі ідеально пробив зі штрафного 0:2.

На 63-й хвилині Даніель Каліджурі пробив зі штрафного. М'яч потрапив у руку гравця, що стояв в "стінці". Арбітр пенальті не призначив. Господарі провели кілька небезпечних атак і були близькі до того, щоб скоротити відставання, але пропустили третій гол.

На 75-й хвилині Роберт Левандовскі прийняв м'яч на лінії штрафного і точно пробив у нижній кут 0:3.

У першому турі "Баварія" вдома не змогла перемогти "Герту" - 2:2

Зараз ви читаєте новину «Левандовський феєрить. "Баварія" на виїзді розтрощила "Шальке"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua