Ексклюзиви
Четвер, 26 листопада 2020 14:35

Коронакриза не здатна здолати прагнення наших спортсменів до рекордів - президент ФБСУ Ніколаєнко

Коронакриза не здатна здолати прагнення наших спортсменів до рекордів - президент ФБСУ Ніколаєнко
Президент Федерації бейсболу та софтболу України Андрій Ніколаєнко: "Не дивлячись на складнощі, ФБСУ змогла провести низку змагань з бейсболу та софтболу"

Епідемія коронавірусу суттєво відкоригувала плани проведення чемпіонатів та Кубків України з бейсболу та софтболу. Але, незважаючи на складнощі, Федерація бейсболу та софтболу України (ФБСУ) все ж змогла провести низку змагань.

Про це під час засідання виконкому ФБСУ заявив президент Федерації, народний депутат України Андрій Ніколаєнко.

"Федерація бейсболу та сотфболу України змогла провести ігри фінальної серії Кубка України з бейсболу та змагання шкільної ліги, але у віковій групі до 15 років змагання, на жаль, були відкладені. І сьогодні виконком ФБСУ має напрацювати календар змагань на сезон 2021 року, та приділити увагу питанням участі наших збірних команд на Чемпіонаті Європи в наступному сезоні", - зауважив Ніколаєнко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бейсбол в Україні розвивається, незважаючи на економічні труднощі - Ніколаєнко

На розгляд засідання виконкому ФБСУ також були внесені зміни до документів, регламентуючих проведення змагань у 2021 році.

"Ніяка коронакриза не здатна здолати прагнення спортсменів до нових звершень та рекордів. Тому бажаю всім нашим учасникам змагань - перемог у наступному сезоні", - наголосив президент ФБСУ.

Раніше Ніколаєнко повідомляв, що Федерація бейсболу та софтболу України планує вцілому популяризувати бейсбол по усій країні. Яскравим прикладом стала Шкільна бейсбольна ліга, яка проводиться щорічно з 2016 року. Таким чином країна закладає міцний фундамент для розвитку бейсболу та поліпшення своїх позицій з цього виду спорту в Європі.

Зараз ви читаєте новину «Коронакриза не здатна здолати прагнення наших спортсменів до рекордів - президент ФБСУ Ніколаєнко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі