неділя, 29 квітня 2007 14:41

Клуб Руслана Пономарьова перемагає в клубному чемпіонаті України

Київський клуб "Keystone" виграв золоті медалі чемпіонату України, який проходив в Алушті з 22 по 28 квітня. У заключному, 9-м турі кияни перемогли головного конкурента - торішнього чемпіона країни "Університет ім. І.Франко" (Львів) - 4:2, повідомляє champion.com.ua.

"Keystone" виграв усі дев"ять матчів турніру і набрав максимальну кількість командних очок - 18. У складі столичного клуба чемпіонами України стали Руслан Пономарьов, Володимир Баклан, Георгій Тимошенко, Спартак Височин (усі - Київ), Олександр Онищук (США), Євген Мірошниченко (Донецьк), Олександр Арещенко і Захар Єфименко (обидва - Краматорськ).

Друге місце в турнірі зайняв "Університет ім. І.Франко" (Львів) - 15 очок, третє - КГІПУ (Сімферополь) - 13. Триразовий чемпіон України "Юракадемія" (Харків) - лише на четвертому місці - 12.

В особистому заліку кращі результати показали: Назар Фірман ("Юракадемія") - 8,5 очка з дев"яти можливих і Євген Мірошніченко ("Keystone") - 7,5 очка з восьми.

"Keystone" - недавно створений професійний шаховий клуб, за який грають найкращі шахісти України, включаючи екс-чемпіона світу Руслана Пономарьова. Ще до початку турніру клуб був безумовним фаворитом змагань.

Зараз ви читаєте новину «Клуб Руслана Пономарьова перемагає в клубному чемпіонаті України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua