середа, 05 грудня 2012 17:57

КХЛ. "Донбас" не зміг розібрати на запчастини "Трактор"

"Донбас" вирвав перемогу у лідера Сходу. Фото: hcdonbass.com

Завдяки чудовій грі Яна Лацо ХК "Донбас" у матчі чемпіонату КХЛ здобув другу виїзну перемогу поспіль, обігравши лідера Східної конференції - челябінський "Трактор".

Рахунок змінився при першому ж видаленні у матчі. Оскарс Бартуліс відправився на лавку штрафників, а Євген Кузнєцов майстерно скористався шансом, що представився. Дуже важко довелося донеччанам і після вилучення Максима Квітченка, але як тільки нападаючий ХК "Донбас" повернувся на майданчик, сам же міг організувати гол у відповідь. Це все ж таки трапилося кілька хвилин потому, після слалому Сергія Варламова, який -зза воріт "Трактора" вклав шайбу на гак Вацлаву Недоросту. Чех в дотик відправив шайбу під поперечину.

Дещо заспокоєний темп третього періоду підірвав Яні Туппурайнен. Фін, який утік до воріт Фокіна, зупинений Нестеровим. Булліт, який сам Туппурайнен чітко реалізував.

Фінальний штурм після вилучення Петера Подхрадскі "Трактор" провів потужно, але в рамці воріт донеччан, немов білка в колесі, крутився Ян Лацо. Саме його суперсейв і самовідданість на останніх секундах поєдинку відстояли для донеччан перемогу.

"Трактор" (Челябінськ) - "Донбас" (Донецьк) - 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)

Шайби: 1:0. Кузнецов (Рябикін) - 27:25-бол., 1:1. Недорост (Варламов) - 32:45, 1:2. Туппурайнен - 45:38-бул.

Зараз ви читаєте новину «КХЛ. "Донбас" не зміг розібрати на запчастини "Трактор"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua