четвер, 22 листопада 2012 11:28

ХК "Донбас" поступився "Нафтохіміку" у серії буллітів

Наступний поєдинок "Донбас" проведе 23 листопада в Уфі ФОТО: hcdonbass.com

У середу, 21 листопада, ХК "Донбас" на виїзді у Нижньокамську у матчі регулярного чемпіонату КХЛ з рахунком 3:4 (по буллітам) поступився місцевому "Нафтохіміку".

"Цікава гра, - сказав після матчу головний тренер ХК "Донбас" Юліус Шуплер. - Я задоволений своїми підопічними у перших двох періодах - грали дуже активно, створювали моменти, але не забили, діяли неефективно в атаці. Коли суперник зрівняв рахунок, нам було важко. Але і ми, знявши воротаря, все ж зрівняли рахунок.

В овертаймі могли вирвати перемогу - зроби Недорост ще один крок, і шайба була б вже у воротах. Але це - спорт. Вважаю, що наприкінці зіграли не зовсім так, як хотіли, а буліти - це фортуна. І повторилася ситуація, що мала місце в Донецьку. Тільки з точністю до навпаки. Є над чим працювати.

Я сказав хлопцям наші мінуси. А плюси - в будь-якому разі команда старається, хлопці працюють, показують характер."

Після 27 ігор у "Донбасу" 34 очки і все ще місце у зоні плей-офф у конференції Захід КХЛ.

Наступний поєдинок "Донбас" проведе 23 листопада в Уфі проти "Салават Юлаєв".

У попередньому матчі у КХЛ "Донбас" в овертаймі здолав грізний казанський "Ак Барс".

Нафтохімік (Нижньокамськ, Росія) - Донбас (Донецьк, Україна) - 4:3 (0:1; 0:0; 3:2; 0:0; 1:0)

Шайби: 0:1 - Дадонов (Вілсон, Недорост) - у більшості - 13:43; 1:1 - Нетік (Пестушко, Селуянов) - у більшості - 47:23; 2:1 - Нетік (Пестушко, Коукал) - 50 : 57; 2:2 - Дадонов (Вілсон, Кііскінен) - у більшості - 53:51; 3:2 Міловзоров (Селуянов, Коукал) - у меншості - 55:31; 3:3 - Недорост (Подхрадскі, Варламов) - гра 6 на 5 - 58:44

Буліти: Якупов, Міловзоров - Недорост

Воротарі: Лацо (31/34) - Далтон (40/43)

Кидки: 34 - 43 Штраф: 10 хвилин - 8 хвилин

Донбас: Лацо. Перетягін-Бабчук, Понікаровський-Федотенко-Варламов. Вілсон-Подхрадскі, Дадонов-Недорост-Кііскінен. Бартуліс-Терещенко, Туппурайнен-Віртанен-Петтерссон. Сільницький-Никифоров, Кочетков-Бєлухін-Матоушек

Зараз ви читаєте новину «ХК "Донбас" поступився "Нафтохіміку" у серії буллітів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua