середа, 02 серпня 2017 23:54

Хацкевич пояснив причини поразки "Динамо" і "вильоту" з Ліги чемпіонів

Хацкевич: "Я не доніс до хлопців значення матчу-відповіді". Фото: football24.uaФото: football24.ua

Наставник "Динамо" Олександр Хацкевич прокоментував поразку команди від швейцарського "Янг Бойз" в матчі-відповіді 3-го кваліфайраунда Ліги чемпіонів. За сумою двох зустрічей кияни вилетіли з турніру.

"Всім зараз важко, але якщо по гарячих слідах, нічого не виходило в першому таймі, жодної агресії в атаці. Хоча просили хлопців шукати щастя біля чужих воріт. У другому таймі, можливо, щось почало виходити, але програвали єдиноборства біля своїх і чужих воріт. Ми повністю програли матч в плані бажання.

Я неправильно хлопцям пояснив, не доніс, як потрібно грати матч-відповідь. Це була моя помилка. Що б тренери не говорили, футболісти виходять на поле і в них має бути бажання. Установки виходити і втримувати рахунок не було", - сказав Олександр Миколайович.

Поза заявкою на матч опинився ветеран команди Олег Гусєв.

"Ми планували грати в атаку, на флангах вийшли більш швидкісні гравці. Олег в роздягальні був і до гри, і в перерві, підтримував хлопців. Сьогодні ми прийняли таке рішення", - резюмував він.

"Динамо" в матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів програло швейцарському "Янг Бойз" і за сумою двох ігор вилетіло з турніру. Гра в Києві тижневої давнини завершилася перемогою киян 3:1.

Рік тому швейцарці вибили також в кваліфікації Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" (2:0, 0:2, пенальті 2:4).

Зараз ви читаєте новину «Хацкевич пояснив причини поразки "Динамо" і "вильоту" з Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua