середа, 02 серпня 2017 23:31

"Динамо" провалило матч у Швейцарії й вилетіло із Ліги чемпіонів

"Динамо" програло "Янг Бойз" - 2:0

Київське "Динамо" програло у Берні швейцарському "Янґ Бойз" 0:2 і вибуло із Ліги чемпіонів. Матч почався із обопільних атак.

На 2-й хв. Віда не влучив по м'ячу і ледь не спричинив вихід сам на сам. Коваль був уважний. За три хвилини Мбокані вирізав м'яч на Ярмоленка, але захисники перехопили пас. Наприкінці першої 10-хвилинки кияни спромоглися на єдиний удар за тайм. Гармаш бив головою, але Вольфлі зіграв упевнено.

А на 13-й хвилині швейцарці відкрили рахунок. Морозюк, який разом із Гонсалесом був найслабший у складі киян у першому таймі, не побачив суперника і збив його у карному майданчику. Пенальті чітко реалізував Оаро.

Потім почалася серія грубощів з боку "Янґ Бойз". Кілька разів наш гравці отримали ліктем в обличчя.

На 32-й хв. суперник організував пас у центр штрафного майданчика. Кадар не дав Ассале вийти сам на сам. Арбітр другий пенальті не поставив. Темношкірий гравець швейцарців небезпечно бив головою на 33 хвилині, але не влучив у ворота. На 45-й хв. промахнувся Оаро – вище воріт. Увесь тайм динамівці виглядали беззубо, ніби чекали, коли суперник заб'є ще один гол.

У другому таймі киянам відверто щастило. "Янґ Бойз" втратив багато моментів. Кілька разів динамівців відверто виручав Максим Коваль. На 52-й хв. він витягнув м'яч з-під перекладини після удару Оаро. Ще за хвилину урятував після удару головою від Беніто. У ці хвилини кияни не могли зв'язати два паси.

Кияни згаяли єдиний момент у матчі після того, як Ярмоленко не реалізував вихід сам на сам. Упевнено зіграв голкіпер Вольфлі.

За 10 хв. до кінця Ярмоленко втратив м'яч, і Оаро двічі бив упритул. Обидва рази ворота киян рятували захисники Віда та Кадар.

На останній хвилині зрештою помилився й Коваль. Він не втримав м'яч після удару з кутового 2:0.

Бездарна гра віце-чемпіонів України була покарана поразкою і вильотом із Ліги чемпіонів.

Янґ Бойз Швейцарія - Динамо Україна 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 12, пенальті Оаро, 2:0 - 89 Лотомба.

Янґ Бойз - Вельфлі, Нуху, Беніто, фон Берген, Мбабу, Раве, Соу (Лотомба, 85), Саного, Ассале (Нсаме, 75), Оаро, Фасснахт (Сулеймані, 74).

Динамо - Коваль, Кадар, Хачеріді, Віда, Морозюк, Сидорчук, Шепелєв (Корзун, 70), Гармаш (Буяльський, 84), Ярмоленко, Мбокані, Гонсалес (Кравець, 90).

Попередження: Мбабу (8), Сидорчук (28), Шепелев (55), Оаро (57), Віда (60), Кадар (74), Гонсалес (76), Коваль (79), Хачеріді (90).

У минулому сезоні "Янґ Бойз" вибили з Ліги чемпіонів донецький "Шахтар", обігравши "гірників" у серії пенальті.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" провалило матч у Швейцарії й вилетіло із Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua