неділя, 04 лютого 2018 17:36

Гольова передача Зозулі врятувала "Альбасете" від поразки

На поточний момент Роман Зозуля забив за "Альбасете" 7 голів і зробив 3 гольові передачі. Фото: google.com

Український форвард "Альбасете" Роман Зозуля відзначився результативною передачею в матчі проти "Луго" (1:1) в 25-му турі іспанської Сегунди.

Українець вийшов на поле в основному складі і був замінений на 72-й хвилині. За наданий йому час Зозуля встиг отримати "гірчичник" на початку другого тайму і віддати результативну передачу на Дані Родрігеса.

Також участь в матчі брав український захисник "Луго" Василь Кравець, який провів на полі всі 90 хвилин.

До "Альбасете" Зозуля перейшов на початку вересня минулого року на правах вільного агента. З тих пір 28-річний форвард виходив на поле в 19 поєдинках Сегунди, в яких забив 7 голів і віддав 3 результативні передачі.

Останнім клубом Зозулі до переходу в "Альбасете" був "Бетіс". Контракт українця діяв до літа 2019 року, проте керівництво клубу розірвало його, тому футболіст дістався "Альбасете" безкоштовно.

Зараз ви читаєте новину «Гольова передача Зозулі врятувала "Альбасете" від поразки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua