неділя, 22 серпня 2010 11:44

Голландський футболіст забив вісім м"ячів у дебютному матчі

Нападаючий футбольного клубу "Спарта" з Роттердама Йохан Воскамп (Johan Voskamp) забив вісім м'ячів у ворота "Алміре Сіті" у матчі другого по значущості дивізіону чемпіонату Голландії.

Зустріч завершилася з рахунком 12:1. Як повідомляється на сайті другої голландської ліги, футболісти "Спарти" забили по шість м'ячів у кожному таймі.

Більшу частину матчу "Алміре Сіті" довелося провести у меншості: на 17-й хвилині один із захисників команди був вилучений за порушення правил у штрафному майданчику. Свій єдиний гол "Алміре Сіті" забив наприкінці зустрічі за рахунку 12:0.

У першому таймі воротар "Спарти" відбив пенальті, призначений за порушення, яке він сам же і зробив.

Для Йохана Воскампа цей матч став дебютним у складі роттердамської команди. Форвард з'явився на полі на наступний день після того, як перейшов у "Спарту" з клубу "Хелмонд Спорт".

За матеріалами Лента

Зараз ви читаєте новину «Голландський футболіст забив вісім м"ячів у дебютному матчі ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua