пʼятниця, 04 грудня 2015 16:44

Гол Зінченка допоміг "Уфі" відібрати очки в "Зеніта"

Зінченко забиває "Зеніту". Фото: fc-zenit.ru

Пітерський "Зеніт" на своєму полі добув нічию в матчі з "Уфою" - 1:1 в рамках 18-го туру російської Прем'єр-ліги.

Гравець національної збірної України Олександр Зінченко провів у складі "Уфи" всі 90 хвилин, а також відзначився голом у кінці першого тайму. Українському футболісту вдалося абсолютно без перешкод відправити головою м'яч у ворота пітерської команди після навісу з правого флангу.

Відігратися "Зеніту" вдалося лише на 86-й хвилині завдяки точному удару Гарая з пенальті.

"Зеніт" - команда топ-рівня, яка демонструє хороший футбол в Лізі чемпіонів, тому для Уфи нічия на виїзді при такій божевільній підтримки пітерських уболівальників велика заслуга.

У роздягальні настрій відмінний. Найголовніше, що хлопці не згнітилися, настрій хороший. У нас є свої завдання, ми повинні виправляти багато помилок у другому колі ", - наводить слова Олександра офіційний сайт "Уфи".

"Зеніт" - "Уфа" - 1:1

Голи: Зінченко, 37 (0:1), Гарай, з пенальті, 86 (1:1)

Зараз ви читаєте новину «Гол Зінченка допоміг "Уфі" відібрати очки в "Зеніта"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua