субота, 26 листопада 2016 18:11

Гандбол. Білорус допоміг "Мотору" обіграти румунів у Лізі чемпіонів

У харківському Палаці спорту "Локомотив" завершився матч чергового туру Ліги чемпіонів з гандболу. Запорізький "Мотор" приймав румунське "Динамо" з Бухареста і обіграв суперника. Гра завершилася з рахунком 35:27.

Господарі майданчика дуже міцно почали матч і буквально зім'яли суперника, ведучи в середині першого тайму з рахунком 11:3. Забезпечивши собі солідну перевагу "Мотор" трохи зменшив оберти і зосередився на збереженні здобутої переваги. В цьому команда досягла успіху - 19:10 за підсумками першого тайму.

Після перерви господарі поля продовжували грати на утримання переваги, діяли на рівних з опонентами і дозволили їм виграти 30-хвилинку з мінімальною перевагою в 1 гол. На загальний результат гри це не вплинуло.

Найрезультативнішим гравцем матчу у складі переможців став легіонер з Білорусі Борис Пуховський, на рахунку якого 8 голів.

"Мотор" виграв п'ятий матч у нинішньому турнірі з восьми (1 нічия і 2 поразки), набрав 11 очок і зберіг за собою 2-е місце у турнірній таблиці групи.

У лідера французького "Нанта" також 11 балів, але в запасі гра, яку команда проведе завтра.

Зараз ви читаєте новину «Гандбол. Білорус допоміг "Мотору" обіграти румунів у Лізі чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua