Ексклюзиви
понеділок, 16 березня 2009 20:21

ФК "Львів" знайшов собі другий дім

ФК "Львів" знайшов собі другий дім

ФК "Львів продовжує "традиції" київського "Арсеналу", шукаючи по всій Україні вільні для оренди стадіони. Свій наступний матч львівська команда проведе на стадіоні "Авангард" в Луцьку. Про це повідомив директор команди Василь Лебедь.

Суперником львівського колективу буде запорізький "Металург".

Після цього Львів на виїзді зіграє проти "Арсеналу". А ось наступний домашній матч повинен відбутися вже в Добромилі, де обіцяють привести в порядок поле.

Після "болотяної" гри ФК "Львів" та "Металіста" у Добромилі, стадіон "Княжа Арена" не ввійшов до реєстру спортивних арен, на яких дозволяється проводити матчі національного чемпіонату. Скоріше за все, саме у Добромилі "городяни" планують прийняти своїх наступних суперників, але справа в тому, що заборона грати на добромильській арені ніким не скасована.

Football.ua, turnir.com.ua, gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «ФК "Львів" знайшов собі другий дім». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути