понеділок, 28 липня 2008 08:37

Фернандіньо врятував "Шахтар" від поразки

Донецький "Шахтар" і у другому матчі української прем"єр-ліги не зміг перемогти у Львові. Щоправда вчора "гірники" не програли. Від поразки їх врятував точний удар Фернандіньо. А рахунок у матчі на 56-й хвилині відкрив Зеньов. І якщо за перший тайм матчу глядачі майже не побачили гострих гольових моментів, то друга 45-хвилинка компенсувала не зовсім виразну гру з боку обох команд до перерви.

"Карпати" - "Шахтар" - 1:1 (0:0)

Арбітр: Євген Геренда (Калуш)

"Карпати": Романенко, Федорів, Мілошевіч, Петрівський, Пшеничних, Худоб"як, Кобін, Ткачук (Женюх, 86), Кополовець (Голодюк, 66), Бідловський, Фещук (Зеньов, 51)

"Шахтар": П"ятов, Срна, Чигринський, Кучер (Іщенко, 59), Шевчук, Хюбшман, Дуляй (Жадсон, 61), Фернандіньо, Брандао, Селезньов (Морено, 55), Вілліан

Голи: Зеньов (56), Фернандіньо (80)

Попередження: Кобін (68), Брандао (75)

Натомість в іншому матчі неділі "Іллічівець" на своєму полі впевнено розібрався з ФК "Львів" - 2:0.

"Іллічівець" - ФК "Львів" - 2:0 (2:0)

Арбітр: Сергій Даньковський (Київ)

"Іллічівець": Шуховцев, Нефедов, Мельник, Савін, Чучман, Кирильчик, Ситник (Ксьонз, 73), Кашевський (Оберемко, 61), Ярошенко, Беганський (Ліма, 65), Воробей

ФК "Львів": Марущак, Романюк, Ващук, Жданов, Кіцута, Даньків (Мостовий, 72), Федорчук, Панас, Б. Баранець, Г. Баранець, Гордієнко (Худзик, 46)

Голи: Беганський (12), Воробей (34)

Попередження: Б. Баранець (14), Ващук (27), Ярошенко (28), Савін (53), Нефедов (57), Шуховцев (76), Мостовий (76)

А от у Запоріжжі глядачі не побачили жодного голу, але було вилучення Іванова.

"Металург" З - "ФК "Харків" - 0:0

Арбітр: Віталій Годулян (Одеса)

"Металург" З: Постранський, Польовий, Челядинський, Невмивака, Тігорєв, Аржанов, Степаненко, Кривцов, Годін, Лазарович, Алозі

ФК "Харків": Стойко, Чеберячко, Комарницький, Козоріз, Панковець, Іванов, Гунчак (Мілько, 89), Платон, Батіста (Касьянов, 56), Білий (Городов, 74), Сучков

Попередження: Польовий, Богуш - Комарницький, Гунчак

Вилучення: Іванов (77)

Зараз ви читаєте новину «Фернандіньо врятував "Шахтар" від поразки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua