понеділок, 22 квітня 2019 08:10

"Евертон" розгромив " Манчестер Юнайтед"

Команда Сульшера зазнала другої розгромної поразки за тиждень. Фото:REUTERS

У матчі 35-го туру англійської Прем'єр-ліги на "Гудісон Парк" "Евертон" розгромив "Манчестер Юнайтед" з рахунком 4: 0. Ця поразка може поставити хрест на планах "МЮ" зайняти місце в топ-4 і вийти в Лігу чемпіонів.

На 13-й хвилині погром класним ударом в падінні почав Рішарлісон, а на 28-й сильним дальнім пострілом забив Гілфі Сігурдссон.

У другій половині зустрічі "іриски" швидко продовжили розпочату в першому таймі і Люка Дінь на 56-й хвилині ще одним дальнім ударом зробив рахунок у грі 3: 0. Завершив побиття МЮ Тео Уолкотт, на 64-й хвилині реалізував вихід один на один з Давидом Де Хеа після пасу Сігурдссон.

"Евертон" в результаті перемоги набрав 49 очок і вийшов на 7 місце. "Манчестер Юнайтед" залишився на 6 позиції з відставанням від "Арсеналу", що займає 4 місце, в 2 очка.

Зараз ви читаєте новину «"Евертон" розгромив " Манчестер Юнайтед"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua