Колишній півзахисник "Шахтаря" Костянтин Кравченко пригадав перемогу донецького клубу в Кубку УЄФА.
В Українського футболіста забрали медаль переможця, бо її не вистачило бразильцю.
"У мене забрали мрію тією несправедливістю. Виграли Кубок УЄФА, давали медалі. Ну я її не одягнув, бо вважав, що не заслужив. Прийшли в роздягальню, там одному бразильцю не дісталося медалі. Адміністратор підійшов до мене, вирвав медаль з рук і пішов віддав йому", – розповів Кравченко в ефірі Youtube-каналу "Бомбардир".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Шахтар" збільшив ціну на Матвієнка
Костянтин Кравченко виступав за "Шахтар" із 2008 по 2012 роки. За цей час провів тільки 28 матчів, в яких відзначився 9 м'ячами.




















Коментарі