пʼятниця, 28 серпня 2020 19:26

Ексгравець "Шахтаря" пригадав, як у нього забрали медаль в клубі за перемогу в Кубку УЄФА

Ексгравець "Шахтаря" пригадав, як у нього забрали медаль в клубі за перемогу в Кубку УЄФА
Костянтин Кравченко так і не зміг закріпитися в "Шахтарі". Фото: ФК "Шахтар"

Колишній півзахисник "Шахтаря" Костянтин Кравченко пригадав перемогу донецького клубу в Кубку УЄФА.

В Українського футболіста забрали медаль переможця, бо її не вистачило бразильцю.

"У мене забрали мрію тією несправедливістю. Виграли Кубок УЄФА, давали медалі. Ну я її не одягнув, бо вважав, що не заслужив. Прийшли в роздягальню, там одному бразильцю не дісталося медалі. Адміністратор підійшов до мене, вирвав медаль з рук і пішов віддав йому", – розповів Кравченко в ефірі Youtube-каналу "Бомбардир".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Шахтар" збільшив ціну на Матвієнка

Костянтин Кравченко виступав за "Шахтар" із 2008 по 2012 роки. За цей час провів тільки 28 матчів, в яких відзначився 9 м'ячами.

Зараз ви читаєте новину «Ексгравець "Шахтаря" пригадав, як у нього забрали медаль в клубі за перемогу в Кубку УЄФА». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути