субота, 20 жовтня 2012 11:58

"Донбас" програв третю гру поспіль

Хокеїсти "Донбасу" провалили кінцівку зустрічі ФОТО: hcdonbass.com

Хокеїсти "Донбасу" знову програли, відкривши рахунок. Цього разу підопічних Юліуса Шуплера переграв аутсайдер західної конференції. Знову, як і в ряді попередніх матчів, донеччани провалили кінцівку, пропустивши в останньому періоді дві шайби, повідомляє "LB.ua".

"Спочатку гра складалася для нас вдало, але потім суперник зрівняв рахунок, - сказав після матчу Юліус Шуплер, головний тренер ХК "Донбас", - двома періодами я задоволений, грали строго від оборони. У третьому створювали моменти, але не використали їх.

Суперник забив другу шайбу, потім ми зняли воротаря і отримали тактичний гол. Шкода, що ми не зрівняли рахунок, не реалізували більшість, хоча створили багато моментів.

Реалізація моментів була неефективною. Тому ми програли. Я подякував хлопцям за два періоди, але сьогодні фортуна не була на нашому боці. Ми повинні бути сильними в цьому плані, будемо готуватися до наступної гри. Вітаю колегу з перемогою."

"Югра" (Ханти-Мансійськ) - "Донбас" (Донецьк) - 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)

Шайби: 0:1. Дадонов (Недорост, Обшут) - 16:13-біл., 1:1. Скороходов (Пепеляєв) - 28:14, 2:1. Головін (Лапенко, Віделль) - 47:51, 3:1. Бут - 59:37

"Донбас": Ерсберг. Обшут-Терещенко, Дадонов-Недорост-Кііскінен, Подхрадскі-Бабчук, Понікаровський-Федотенко-Петтерссон, Вілсон-Піларж, Туппурайнен-Віртанен-Матерухін, Сільницький-Матоушек, Кочетков-Бєлухін-Варламов

Зараз ви читаєте новину «"Донбас" програв третю гру поспіль». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua