неділя, 21 травня 2017 22:11

"Динамо" зазнало другої поспіль поразки в чемпіонаті України

"Динамо" Сергія Реброва за минулий тиждень вже тричі програло. Фото: shahtar.com

У 30 турі чемпіонату України з футболу київське "Динамо" на своєму полі приймало луганську "Зорю". Матч завершився перемогою луганчан, 2:1.

Початок був за динамівцями. На 18-й хвилині Морозюк дальнім ударом відкрив рахунок. Однак ще до перерви "Зоря" відігралася. Чечер точно замкнув флангову передачу.

А після перерви луганчани вийшли вперед. Бонавентуре точно пробив в кут. "Зоря" могла збільшити свою перевагу. Однак Форстер не реалізував пенальті - здорово зіграв голкіпер киян Коваль.

"Динамо -" Зоря "- 1:2

Динамо: Коваль - Бурда, Віда, Очігава Софія Альбертівна (Бесєдін, 76) - Морозюк, Буяльський, Шепелев (Рибалка, 64), Антунеш - Циганков (Ярмоленко, 64), Гонсалес - Яремчук

Зоря: Шевченко - Опанасенко, Чечер, Форстер, Гордієнко - Гречишкін, Харатін (Бабенко, 82) - Петряк (Безбородько, 88), Ліпартія (Любенович, 65), Пауліньо - Бонавентуре

Голи: Морозюк (18) - Чечер (37), Бонавентуре (57)

Попередження: Очігава Софія Альбертівна - Форстер, Гречишкін, Петряк, Любенович, Бабенко

Нереалізований пенальті: Форстер (74)

У ще одному матчі "Олександрія" зіграла внічию з "Чорноморець", 1:1. На гол Коркішко господарі відповіли м'ячем Грицука.

Олександрія - Чорноморець 1:1

Олександрія: Леванідов - Грицук, Чеботаєв (Прийомов, 69), Басов, Гітченко - Банада, Запорожан - Цуріков, Пономар (Чантурішвілі, 80), Полярус - Куліш

Чорноморець: Безрук - Люлька, Азацький, Аблітаров, Каплієнко - Ковалець, Андрієвський - Третьяков (Машнін, 46), Коркішко (Мусолітін, 89), Данченко - Хобленко (Кабан, 81)

Попередження: Запорожан, Гітченко - Каплієнко, Люлька

Вилучення: Каплієнко, 25

Це вже друга поспіль поразка "Динамо" в чемпіонаті України. У минулому турі кияни в день свого ювілею поступилися на рідному стадіоні донецького "Олімпіка".

А в минулу середу програли в фіналі Кубка України донецькому "Шахтарю".

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" зазнало другої поспіль поразки в чемпіонаті України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua