середа, 17 травня 2017 23:29

"Шахтар" переміг "Динамо" у фіналі Кубка України
9

"Шахтар" обіграв "Динамо" у Харкові на стадіоні "Металіст" у фіналі Кубка України

Донецький "Шахтар" виграв Кубок України. В Харкові донеччани здолали київське "Динамо" 1:0.

Матч розпочався з атак "Шахтаря". Вже на 6 хвилині донеччани здобули право на пенальті. Срна подав зі штрафного, Феррейра зачепив м'яч головою і той влучив у руку захиснику киян Александару Пантичу. 11-метровий взявся виконувати Марлос. Він ударив "паненкою", але влучив у поперечину.

Кияни огризнулися кількома контратаками. Найнебезпечніший момент мав Ярмоленко, який вийшов сам на сам із П'ятовим, обвів його, але не влучив із гострого кута у порожні ворота.
У другому таймі гра вирівнялася. На 67 хвилині Ярмоленко навіть забив, але зробив це із офсайду. Ще за 10 хвилин кияни втратили чергову нагоду. Морозюк подав зі штрафного, Віда переправив м'яч на Ярмоленка, але той не дотягнувся як слід.

А вже за три хвилин "Шахтар" відкрив рахунок. П'ятов вибив м'яч точно на Марлоса, той протягнув його вздовж карного майданчика й невідпорно пробив у верхній кут. Від радості бразилець навіть заплакав. Кияни спробували відігратися, але жодної нагоди не створили.

"Шахтар" - "Динамо" - 1:0 (0:0 1:0)

"Шахтар": П'ятов - Срна (к), Кучер, Ракицький, Ісмаїлі - Степаненко, Коваленко (Малишев, 83) - Бернард (Зубков, 91), Марлос, Тайсон - Феррейра (Ордець, 90+3).

Тренер: Пауло Фонсека

"Динамо": Коваль - Віда, Пантич, Кадар (Циганков, 84) - Антунеш, Морозюк, Шепелєв, Сидорчук (Рибалка, 70) – Гармаш, Ярмоленко (к) – Беседін.

Тренер: Сергій Ребров

Гол: Марлос, 80

Нереалізований пенальті: Марлос, 6 – поперечина

Попередження: Сидорчук, 54, Срна, 55, Кадар, 76, Феррейра, 76, Гармаш, 90+3, П'ятов, 90+4

"Шахтар" в одинадцяте виграв Кубок України і зрівнявся за цим показником із "Динамо".

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" переміг "Динамо" у фіналі Кубка України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua