"Ювентус" ушосте поспіль виграв чемпіонат Італії

Для повного щастя "Ювентусу" залишилося виграти Лігу чемпіонів. Фото: sports.ru

"Ювентус" став чемпіоном Італії в 6-й раз поспіль.

Про це повідомляє tribuna.com.

У 37-му турі серії А команда Массіміліано Аллегрі перемогла "Кротоне" (3: 0). Голи забили нападники Маріо Манджукич і Пауло Диба, а також захисник Алекс Сандро.

За тур до кінця чемпіонату "Ювентус" випереджає "Рому" на 4 очки. Туринська команда вже не зможе опуститися на друге місце.

Здобувши скудетто в 6-му сезоні поспіль, "Ювентус" оновив національний рекорд. Раніше жодна команда не вигравала італійський чемпіонат більше 5 раз поспіль.

Раніше "Ювентус" став володарем Кубка Італії. Таким чином, Туринська команда оформила золотий дубль. До цього має шанс додати перемогу в Лізі чемпіонів, якщо в фіналі, який відбудеться в Кардіффі 3 червня, обіграє іспанська "Реал".

Зараз ви читаєте новину «"Ювентус" ушосте поспіль виграв чемпіонат Італії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua