субота, 13 травня 2017 19:37

"Олімпік" переміг "Динамо" у день його 90-річчя

Ультрас "Динамо" залишилися без перемоги в день народження клубу. Фото: unian.net

Претендент на "бронзу" "Олімпік" завдав поразки "Динамо" в день 90-летия київського клубу. Матч завершився з рахунком 2:0 на користь команди Романа Санжара.

У першому таймі рахунок в матчі відкрив Сергійчук, а в другому успіх "Олімпіка" закріпив Антон Поступаленко.

У киян була велика кількість небезпечних моментів, але пробити володіння Заур Махарадзе їм вдалося лише в самій кінцівці зустрічі.

У паралельному матчі зустрічалися претенденти на потрапляння в Лігу Європи - "Зоря" приймала "Олександрію". Результат очного протистояння вирішив єдиний влучний удар Рафаеля Форстера, який реалізував пенальті.

Варто відзначити, що ще в першому таймі гості залишилися в меншості. За гру руками за межами штрафного червону картку отримав голкіпер "Олександрії", Андрій Новак.