четвер, 12 грудня 2019 22:37

"Динамо" не змогло здолати швейцарського середняка

"Динамо" не змогло здолати швейцарського середняка й аутсайдера групи

Київське "Динамо" зіграло внічию – 1:1 матч Ліги Європи й вибуло із турніру.

Кияни в'яло почали гру і розбігалися десь у середині тайму. В одному з моментів Буяльский навіть відкрив рахунок, але арбітри скасували гол через офсайд.

За хвилину гол забив "Лугано" і вже без усілякого офсайду. Відзначився Араторе.

"Динамо" штурмувало ворота провінційних швейцарців увесь другий тайм, але зрівняти рахунок вдалося лише на останніх секундах зустрічі. відзначився Циганков – 1:1.

"Динамо" закінчило своє виступи в єврокубках з однією перемогою в груповому турнірі.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" не змогло здолати швейцарського середняка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua