четвер, 12 грудня 2019 19:34

"Динамо" – Лугано 1:1 Кияни зганьбилися в єврокубках

Добрий вечір!

Сьогодні в Києві місцеве "Динамо" намагатиметься врятувати цілком невдалий сезон перемогою над заштатним швейцарським "Лугано".

Лише перемога дарує покиянам вихід в 1/16 Ліги Європи. Поразка з великою ймовірністю закінчиться відставкою головного тренера Олексія Михайличенка.

Уболівальники "Динамо" і так натерпілися цього року від витівок улюбленого клубу й вихід до наступного кола єврокубка – це той мінімум, на який вони погодяться.

Словом, "Динамо" в класичній ситуації: або пан, або пропав. Вибираємо пана, хоч він і явний Томек Кенджьора.

Тим часом став відомий стартовий склад киян.

"Динамо": Бущан - Миколенко, Кадар, Попов, Кенджьора - Де Пена, Шепелев, Буяльський, Караваєв - Циганков - Бесєдін.

Запасні: Бойко, Сирота, Шапаренко, Цітаішвілі, Андрієвський, Гармаш, Соль.

А глядачів на стадіоні мабуть менше, аніж було в першому матчі цих команд у чужому для "Лугано" Санкт-Галлені.

Гра почалася!

3 хв. "Динамо" пробує зім'яти гостей стартовим натиском. Поки не надто вдається.

5 хв. Бесєдін після кутового б'є головою метрів на шість вище воріт.

7 хв. Гості відповіли гострою атакою і також неточним ударом повз ворота.

10 хв. Циганков виходив на ударну позицію, але так і не вирішив, що робити: бити чи віддавати пас?

12 хв. Все: куций стартовий натиск "Динамо" закінчився, ледь розпочавшись.

15 хв. У паралельному матчі між "Копенгагеном" і "Мальме" рахунок теж не відкрито.

17 хв. Циганков бив і одночасно отримав удар по нозі. Попередження в суперника – Сульмоні отримав жовту.

20 хв. Де Пена ударив примітивно – не сильно, просто в стінку.

22 хв. І знову удар Карлоса. Цього разу з гри. Вже краще, але далеко до досконалості.

24 хв. Пів тайму минуло, але "Динамо" поки ніяке. Ніякісіньке.

26 хв. "Перевага ніби є", – каже коментатор. Добре, що розгледів.

30 хв. Тут уже й 30 хвилина. А згадати бодай якийсь момент – важко.

31 хв. Охо-хо! Майстер-клас від Бесєдіна. Миколенко пройшов флангом і прострілив. Бесєдін із метру б'є вище воріт! А за ним біг Караваєв.

35 хв. Штрафний у виконанні Циганкова з правого кута карного майданчика. Хоч не набагато, але вище воріт.

38 хв. Комедія взаємних втрат м'яча в обох командах.

40 хв. Ловрич заплутався у власних ногах і віддав м'яч київським захисникам.

42хв. Буяльський забиває, але арбітр скасовує гол. Офсайд. Вчора в "Шахтаря" теж таке було. Чим закінчилося – пам'ятаємо.

45. хв. А я що казав! Прохід "Лугано" флангом, навіс і удар: 0:1. Араторе відзначився.

Перерва. Шевченко зі своєю рекламою: Стрибав, сміявся й плакав. Де там стрибав і сміявся? Плакав і тільки плакав від такої гри.

У перерві почитав коментарі уболівальників. Тільки не показуйте їх Михайличенку!

Другий тайм розпочався. На трибунах показують Артема Мілевського. Нервово сміється Міля.

48 хв. Простріл Караваєва пострілює геть усіх. Нема кому замикати.

51 хв. Вкотре Миколенко проходить флангом і стріляє. Всі біжать і дивляться, а Караваєв б'є повз.

54 хв. Серія ударів від Шепелєва й Караваєва до воротаря так і не доходить.

57 хв. Штурмують кияни. Залишки совісті ще є в гравців.

59 хв. Ой-йо-йой! Миколенко подає, рикошет, м'яч летить у кут, за ним біжить Бесєдін. М'яч ударяється в штангу й вилітає в поле. Бесєдін летить у ворота. Майстерність не проп'єш!

65 хв. Цітаїшвілі вийшов замість Кенджьори.

67 хв. Видихаються потихеньку кияни. Справа йде до ганьби?

69 хв. Бесєдін смішно падає і дивиться на арбітра. Ех, немає в нього артистизму дружини!

71 хв. Циганков бив зі штрафного, але голкіпер потягнув удар!

72 хв. Це комедія якась! Шепелєв із боями прорвався флангом, виклав м'яч на Бесєдіна, той потоптався й ударив у захисника.

76 хв. Циганков бив майже з того самого місця і Да Коста знову потягнув.

77 хв. Заміна. Гармаш вийшов замість Де Пени.

79 хв. Буяльський навчився бити по воротах у Бесєдіна.

81 хв. Нарешті відмучився. Замість Бесєдіна вийшов Соль.

83 хв. Миколенко лежить і страждає від болі.

86 хв. Соль показав тренеру, як треба бити по воротах. Але там ще й воротар є.

89 хв. Здається такої ганьби "Динамо" ще не знало. Шкода дивитися на Михайличенка. Не треба страждати, Олексію Олександровичу. Беріть ручку, пишіть заяву. Це буде по-чоловічому.

90+2. Михайличенко хотів піти зі стадіону, але спинився. Ще на щось сподівається?

90+3 Остання спроба заштовхати від киян не закінчується нічим.

Циганков забиває дальнім пострілом у своєму стилі. Нічия – 1:1.

Чекаємо на відставку Михайличенка.

Відтак весною в єврокубках від України виступатиме лише "Шахтар". Жеребкування – в понеділок, 16 грудня.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" – Лугано 1:1 Кияни зганьбилися в єврокубках». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua