понеділок, 21 квітня 2014 03:11

"Чорноморець", "Металіст" і "Динамо" здобули перемоги у рамках чемпіонату України з футболу

Футболісти одеського "Чорноморця" у 26-му турі чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги перемогли дніпропетровський "Дніпро" - 1:0.

Про це повідомляє Укрінформ.

У цьому поєдинку все вирішив гол на 33-й хвилині півзахисника "Чорноморця" Торніке Окріашвілі.

В іншому матчі 26-го туру харківський "Металіст" впевнено обіграв на виїзді запорізький "Металург" - 3:0. Вже на другій хвилині харків'яни відкрили рахунок - забив Володимир Гоменюк. Він же на 31-й хвилині подвоїв перевагу, а "крапку" у матчі на 70-й хвилині поставив Себастьян Бланко.

Київське "Динамо" в більшості вирвало перемогу у полтавської "Ворскли" - 2:1.

Полтавчани забили першими на 30-й хвилині матчу голом відзначився Адіс Яхович. Але втримати перемогу не змогли. На 78-й хвилині Денис Дедечко стрибнув в ноги Дьємерсі Мбокані і отримав другу жовту картку. В більшості футболісти "Динамо" змогли дотиснути підопічних Василя Сачка, за дві хвилини забивши два м'ячі. Влучними ударами відзначилися Браун Ідейє (82-га хвилина) та Андрій Ярмоленко (85).

Луцька "Волинь" в межах 26-го туру української Прем'єр-ліги програла вдома луганській "Зорі" - 0:2. М'ячі у цьому поєдинку забили Желько Любенович (64-та хвилина) і Руслан Маліновський (90+3).

Футболісти львівських "Карпат" на виїзді перемогли сімферопольську "Таврію" - 1:0.

Для перемоги "Карпатам" вистачило одного влучного удару Сергія Зеньова на 49-й хвилині зустрічі.

Результати інших матчів, що відбулися у суботу:

"Говерла" (Ужгород) - "Іллічівець" (Маріуполь) - 1:2

Голи: Дмитро Трухін (90+3 хвилина) - Андрій Тотовицький (65), Іван Ордець (68)

"Шахтар" (Донецьк) - "Металург" (Донецьк) - 2:1

Голи: Сергій Кривцов (55), Луїс Адріано (62) - Василь Прийма (49).

ФК "Севастополь" не брав участі в турі у зв'язку з виключенням ФК "Арсенал" (Київ) зі змагань.

Зараз ви читаєте новину «"Чорноморець", "Металіст" і "Динамо" здобули перемоги у рамках чемпіонату України з футболу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua