середа, 30 листопада 2016 11:54

Буффон пропустив 3 м'ячі за 29 хвилин: результати 14-го туру Серії А

В італійській Серії А відбулися матчі 14-го туру.

"Дженоа" вдома обіграла "Ювентус", 3:1. Причому всі свої голи легендарний Буффон пропустив вже до 29-й хвилині, а м'яч престижу записав на свій рахунок Пьянич.

Автор: sports.ru
  Буффон пропустив три голи менш, ніж за півгодини

"Рома" вдома перемогла "Пескара", 3:2, "Сассуоло" зіграв внічию з недавнім суперником "Динамо" в Лізі чемпіонів, "Наполі", 1:1.

У той же час "Інтер" переміг "Фіорентину", 4:2.

Чемпіонат Італії, 14-й тур

Наполі - Сассуоло 1:1 (1: 0, 0: 1)

Голи: 1: 0 - 42 Лоренцо Інсіньє, 1: 1 - 82 Дефрель.

Інтер - Фіорентина 4:2 (3: 1, 1: 1)

Голи: 1: 0 - 3 Брозовіч, 2: 0 - 9 Кандрева, 3: 0 - 19 Мауро Ікарді, 3: 1 - 37 Калініч, 3: 2 - 62 Ілічич, 4: 2 - 90 Мауро Ікарді.

Дженоа - Ювентус 3:1 (3: 0, 0: 1)

Голи: 1: 0 - 3 Симеона, 2: 0 - 13 Симеона, 3: 0 - 29, автогол Алекс Сандро, 3: 1 - 82 Пьянич.

Болонья - Аталанта 0:2 (0: 1, 0: 1)

Голи: 0: 1 - 15 Масьєлло, 0: 2 - 68 Куртич.

Кальярі - Удінезе 2:1 (1: 0, 1: 1)

Голи: 1: 0 - 35, пенальті Фаріас, 1: 1 - 51 Фофана, 2: 1 - 58 Сау.

Кротоні - Сампдорія 1:1 (1: 0, 0: 1)

Голи: 1: 0 - 43 Фальчінеллі, 1: 1 - 71 Фернандеш.

Рома - Пескара 3:2 (2: 0, 1: 2)

Голи: 1: 0 - 7 Джеко, 2: 0 - 10 Джеко, 2: 1 - 60 Мемушай, 3: 1 - 71, пенальті Перотті, 3: 2 - 74 Капрари.

Торіно - Кьєво 2:1 (2: 0, 0: 1)

Голи: 1: 0 - 35 Яго Фальке, 2: 0 - 38 Яго Фальке, 2: 1 - 85 Інглезе.

Емполі - Мілан 1:4 (1: 1, 0: 3)

Голи: 0: 1 - 15 Лападула, 1: 1 - 17 Сапонара, 1: 2 - 61 Сусо, 1: 3 - 64, автогол Коста, 1: 4 - 77 Лападула.

Зараз ви читаєте новину «Буффон пропустив 3 м'ячі за 29 хвилин: результати 14-го туру Серії А». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua