неділя, 02 червня 2024 23:30

Магучіх виграла етап Діамантової ліги

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх отримала чергову перемогу на етапі Діамантової ліги у Стокгольмі. Фото: sport.ua

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх здобула золото у стрибках у висоту на етапі Діамантової ліги у Стокгольмі.

Магучіх стала єдиною легкоатлеткою, яка взяла висоту 2,00 м, випередивши німкеню Імке Оннен (1,94). Третє місце виборола ще одна українка Ірина Геращенко (1,94), повідомляє zn.ua.

22-річна Ярослава Магучіх є бронзовою призеркою Олімпіади в Токіо, чемпіонкою світу в приміщенні, чемпіонкою Європи, срібним призером ЧС на відкритому повітрі та чемпіонкою Діамантової ліги.

Минулого року Магучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетики.

Магучіх є володаркою найкращого результату цього сезону, коли взяла висоту 2,04 м на турнірі в Катарі.

У лютому українська легкоатлетка Ярослава Магучіх здобула перемогу на змаганнях категорії Gold Millrose Games у Нью-Йорку, США.

Магучіх єдина взяла висоту 2.00 м з третьої спроби, встановивши при цьому рекорд Millrose Games.

Зараз ви читаєте новину «Магучіх виграла етап Діамантової ліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua