Ексклюзиви
Пʼятниця, 17 серпня 2007 12:59

Боротьба проти допінга на Олімпіаді-2008 в Китаї буде багаторазово підсилена

Уряд Китаю напередодні Олімпіади-2008 зажадав від відповідних органів підсилити контроль за виконанням міжнародних положень про боротьбу із забороненими фармакологічними препаратами, повідомляє www.rtr-sport.ru.

- Чітке проходження правив про проведення тестів на допінг є одна з найважливіших умов успішного проведення Літніх Ігор, - заявила член Держради КНР Чень Чжілі, що займається в уряді соціальною сферою.

Чиновник зажадала "приділити даній проблемі найпильнішу увагу, а також провести роз"яснювальну роботу серед тренерів і спортсменів для підвищення їх відповідальності і зміцнення дисципліни".

Крім того, Чень Чжілі виступила за "ретельне вивчення внутрішнього ринку спортивної фармакології. Зокрема, провести розслідування відносно компаній на предмет встановлення законності виробництва, збуту продукції, використовуваній в спортивній медицині".
Зараз ви читаєте новину «Боротьба проти допінга на Олімпіаді-2008 в Китаї буде багаторазово підсилена». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода