середа, 27 лютого 2008 14:27

Білоцерківський та Васильєв виграли "золото" і "бронзу" на турнірі у Франції

Вчора у Франції пройшов міжнародний легкоатлетичний турнір Meeting Gaz de France Clermont Auvergne. Україна була представлена тільки в одній дисципліні - стрибках у довжину. Дмитро Білоцерківський переміг тут з результатом 7,76 метрів, а Віктор Васильєв виграв "бронзу" (7,63 м). Срібна медаль дісталася Джонатану Шимьєру з Мавританії (7,70).

Росіянка Олена Ісінбаєва перемогла у стрибках з жердиною. Вона почала змагання з висоти 4,61 метр і взяла її з другої спроби. Цього виявилося достатньо для перемоги. Ісінбаєва намагалася встановити новий світовий рекорд у приміщеннях, проте висота 4,96 м цього разу їй не підкорилася.

Дайрон Роблес з Куби прогнозовано виграв 60-метрівку з бар"єрами - 7,39 секунди.

"Газета по-українськи"

Зараз ви читаєте новину «Білоцерківський та Васильєв виграли "золото" і "бронзу" на турнірі у Франції». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua