понеділок, 04 січня 2016 12:33

"Барселона" не забила, "Атлетико" став лідером: результати 18-го туру Ла Ліги

"Севілья" українця Євгена Коноплянки зазнала поразки від "Гранади" в матчі 18-го туру чемпіонату Іспанії з футболу, повідомляє "Р-Спорт".

Зустріч, що пройшла в Гранаді, закінчилася з рахунком 2:1 на користь господарів, в яких голи забили Айзек Саксесс (17-а хвилина) та Адальберто Пенаранда (37-а), у гостей - Вітоло (45-а). Захисник "Севільї" Аділь Рамі отримав червону картку на 86-й хвилині.

Футболісти "Барселони" та "Еспаньола" зіграли внічию. Зустріч, що відбулася в суботу на домашньому стадіоні "Еспаньола" - "Корнелья-Ель Прат" - в Барселоні, завершилася з рахунком 0:0.

"Атлетико" обіграв "Леванте" в домашньому матчі. Зустріч, що пройшла в суботу в Мадриді, завершилася з рахунком 1:0 на користь господарів. Єдиний м'яч у грі на 81-й хвилині забив Томас Парті.

"Атлетико" набрав 41 очко і став лідером чемпіонату Іспанії, обійшовши "Барселону" (39), в якої матч у запасі. "Реал" з 37 очками займає третє місце. Команда Рафаеля Бенітеса поділила очки з "Валенсією" - 2:2.

Чемпіонат Іспанії

18-й тур

Гранада - Севілья 2:1 (2:1, 0:0)

Голи: 1:0 - 17 Саксесс, 2:0 - 37 Пеньяранда, 2:1 - 45 Вітоло.

Севілья - Ріко, Маріано (Коноплянка, 74), Рамі, Колодзейчак, Ескудеро, Рейес, Іборра (Кристофоро, 46), Крихов'як, Вітоло, Гамейро, Льоренте (Банега, 46).

Вилучення: Рамі (86).

Бетіс - Ейбар 0:4 (0:2, 0:2)

Голи: 0:1 - 3 Капа, 0:2 - 17 Кеко, 0:3 - 71 Гонсалес, 0:4 - 82 Бастон.

Атлетик - Лас-Пальмас 2:2 (1:0, 1:2)

Голи: 1:0 - 17, пенальті Адуріс, 1:1 - 62 Гомес, 2:1 - 66 Іньякі Вільямс, 2:2 - 81 Домінгес.

Депортиво - Вільярреал 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - 36 Соріано, 1:1 - 48 Луїс Альберто, 1:2 - 90, пенальті Соріано.

Валенсія - Реал Мадрид 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 0:1 - 16 Бензема, 1:1 - 45, пенальті Парехо, 1:2 - 82 Бейл, 2:2 - 83 Пако Алькасер.

Реал Мадрид - Навас, Даніло, Пепе, Рамос, Марсело, Модріч, Кроос, Ковачич, Бейл, Бензема (Васкес, 67), Роналду.

Вилучення: Ковачич (68).