субота, 17 листопада 2012 18:10

"Арсенал" забив п'ять м'ячів у дербі Північного Лондона

"Арсенал" у 99-й раз виграв у "Тоттенхема". Фото: the100.ru

"Арсенал" став переможцем чергового дербі Північного Лондона.

Все в протистоянні з "Тоттенхемом" могло закінчитися інакше, якби не дика витівка форварда "Шпор" Адебайора: на 10-й хвилині футболіст відкрив рахунок у матчі, підкресливши тим самим перевагу гостей, а на 18-й - був вилучений з поля за грубий підкат.

Епізод, судячи з усього, і став ключовим у цьому матчі. До цього вилучення ігрова перевага "Шпор" не піддавалася сумніву. Після - на полі був лише "Арсенал". Ще до перерви підопічні Арсена Венгера тричі вразили ворота суперника, причому, два м'ячі забили, що називається, в роздягальню, неабияк похитнувши віру "Тоттенхема" в світле футбольне майбутнє. Інше було справою техніки.

У підсумку - 5:2 на користь "Арсеналу", який здобув 99-ту перемогу в історії дербі Північного Лондона.

2012-13. Чемпіонат Англії. 1-ше коло. 12-й тур.

"Арсенал" - "Тоттенхем" 5:2 (3:1)

Голи: Адебайор, 10 (0:1); Мертеcакер, 24 (1:1); Подольскі, 42 (2:1); Жиру, 45 (3:1); Касорла, 60 (4:1); Бейл, 71 (4:2); Уолкотт, 91 (5:2)

"Арсенал": Щенсни; Вермален; Санья; Кошельні; Мертеcакер; Касорла; Уїлшир (Ремсі, 72); Артета; Подольські (Андре Сантос, 80); Жиру (Окслейд-Чемберлен, 86); Уолкотт

"Тоттенхем": Льоріс; Уокер (Доусон, 46); Бейл; Вертонген; Галлас; Ноугтон (Демпсі, 46); Хаддлстоун (Керрол Т., 72); Сандро; Леннон; Адебайор (до 18); Дефо

Попередження: - Леннон, 44; Сандро, 66

Вилучення: - Адебайор, 18

Зараз ви читаєте новину «"Арсенал" забив п'ять м'ячів у дербі Північного Лондона». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua