понеділок, 12 листопада 2012 13:10

"Арсенал" і "Фулхем" зібрали гольовий урожай, "Челсі" змістився на третє місце: результати 11-го туру АПЛ

"Челсі" в матчі 11-го туру чемпіонату Англії зіграв внічию з "Ліверпулем" і знову втратив Джона Террі.

Террі, який забив перший гол у цьому матчі на 20-й хвилині зустрічі, залишив поле в кінцівці першого тайму, отримавши травму коліна в зіткненні з Луїсом Суаресом.

У другому таймі "сині" спробували розвинути свій успіх, але поплатилися за це пропущеним голом. Після подачі кутового Каррагер зробив знижку на Суареса і уругваєць встановив остаточний рахунок - 1:1.

Втративши очки в матчі з "червоними", підопічні Роберто Ді Маттео опустилися на третє місце в турнірній таблиці, а перші дві строчки окупували клуби з Манчестера - "Юнайтед" і "Сіті".

"Манчестер Юнайтед" на виїзді обіграв "Астон Віллу" - 3:2. Програючи 0:2 після влучних ударів Вайманна, манкуніанці проявили характер і зуміли не лише відігратися, а й вирвати перемогу. Головним героєм матчу став Хав'єр Ернандес, який вийшов на заміну в перерві і оформив хет-трик (один гол, правда, у нього згодом відібрали, переписавши як автогол).

"Ман Сіті" обіграв на своєму полі "Тоттенхем". Лондонці відкрили рахунок у першому таймі в результаті точного удару головою захисника Колкера, однак у другій половині зустрічі "городяни" перехопили ініціативу і двічі засмутили Бреда Фріделя зусиллями Агуеро і Джеко.

АПЛ

11-й тур

Челсі - Ліверпуль - 1:1

Голи: Террі, 20 - Суарес, 73

Челсі: Чех, Іванович, Террі (Кехілл, 40), Аспілікуета, Бертранд, Рамірес, Мата, Оскар (Мозес, 77), Обі Мікел, Азар, Торрес (Старрідж, 82)

Ліверпуль: Джонс, Джонсон, Енріке, Аггер, Каррагер, Уісдом, Шахін (Сусо, 60), Джеррард, Аллен, Стерлінг, Суарес

Ньюкасл - Вест Хем - 0:1

Гол: Нолан, 38

Манчестер Сіті - Тоттенхем - 2:1

Голи: Агуеро, 65, Джеко, 88 - Колкер, 21

Манчестер Сіті: Харт, Компані, Сабалета, Коларов, Кліши, Настасіч (Майкон, 56), Баррі, Давид Сільва, Туре, Агуеро (Гарсія, 90), Тевес (Джеко, 73)

Астон Вілла - Манчестер Юнайтед - 2:3

Голи: Вайман, 45 +1, 50 - Ернандес, 58, 87, Влар, 63-авт

Манчестер Юнайтед: де Хеа, Рафаел, Евра, Фердінанд, Смоллінг, Валенсія, Керрік, Янг (Ернандес, 46), Скоулз (Клеверлі, 72), Руні (Андерсон, 79), ван Персі

Голи: Коне, 44 - Моррісон, 31, Колдуелл, 43-авт

Зараз ви читаєте новину «"Арсенал" і "Фулхем" зібрали гольовий урожай, "Челсі" змістився на третє місце: результати 11-го туру АПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua