понеділок, 22 жовтня 2012 12:25

Руні реабілітувався дублем за автогол, "МанСіті" в меншості дотиснув "Вест Бромвіч": результати 8-го туру АПЛ

У матчі 8-го туру чемпіонату Англії "Челсі" вирвав перемогу у сусідів з "Тоттенхема" - 4:2.

Якщо в першому таймі був забитий всього лише гол (Гері Кейхіл), то в другій половині глядачі побачили справжнє достаток забитих м'ячів.

Завдяки голам Джермейна Дефо і Вільяма Галласа "шпори" вийшли вперед, проте дубль Хуана Мати знову повернув лідерство "синім". Крапку в матчі вже в компенсований час поставив вийшов на заміну Даніель Старрідж.

"Манчестер Юнайтед" здобув вольову перемогу над "Сток Сіті" - 4:2.

Головною дійовою особою зустрічі став нападник "дияволів" Вейн Руні. На 11-й хвилині Вейн вивів гостей вперед, вразивши свої ворота, а в середині тайму сам же відновив рівновагу.

У кінцівці зустрічі Руні оформив дубль, а між його результативними ударами також відзначилися Робін Ван Персі і Денні Уелбек.

"Манчестер Сіті" в гостях, маючи на одного гравця менше, обіграв "ВБА" - 2:1.

Одна з найважливіших подій матчу відбулася на 23-й хвилині, коли після обріза Венсана Компані за фол останньої надії був вилучений Джеймс Мілнер. Гості залишилися в меншості, але відсиджуватися в обороні не стали.

Зустріч проходила на зустрічних курсах, а рахунок відкрити вдалося "дроздам". Після пасу Пітера Одемвінгіє відзначився Шейн Лонг.

До кінця матчу залишалося не так багато часу, але гості грати не кинули. Едін Джеко, який вийшов на заміну, зумів оформити дубль і приніс "городянам" перемогу.