понеділок, 05 листопада 2012 10:44

Осічка "Челсі" дозволила "МЮ" очолити таблицю: результати 10-го туру АПЛ

"Манчестер Юнайтед" в матчі 10-го туру чемпіонату Англії на своєму полі здолав "Арсенал" з рахунком 2 : 1.

Відкрив рахунок колись лідер "гармашів" Робін ван Персі вже на третій хвилині гри, скориставшись помилкою Томаса Вермалена. У кінці тайму "МЮ" міг подвоїти свою перевагу, проте Вэйн Руні не зміг реалізувати пенальті, попавши в штангу.

У другому таймі перевага "МЮ" над суперником збереглася, хоча м'ячем більше володів "Арсенал". На 67-й хвилині зустрічі після подання Руні головою ворота "Арсеналу" уразив Патрис Евра, зробивши рахунок 2:0.

"Арсенал" завдав свого першого удару в створ лише за 5 хвилин до кінця матчу, а на четвертій доданій хвилині Санті Касорла ударом в далекий кут забив гол престижу.

У свою чергу "Челсі" на на виїзді зіграв внічию з "Суонси"(1: 1), а "Манчестер Сіті" не зміг переграти "Вест Хем"(0: 0).