неділя, 28 травня 2017 10:44

"Арсенал" переміг "Челсі" і виграв Кубок Англії
11

Кубок Англії став для «Арсеналу» 13-м в історії

"Арсенал" обіграв "Челсі" у фінальному матчі Кубка Англії і в 13-те став володарем трофея.

Зустріч відбулася на стадіоні "Вемблі" в Лондоні і завершилася перемогою "Арсеналу" з рахунком 2:1. На 4-й хвилині Алексіс Санчес вивів "канонірів" вперед. На 76-й хвилині Дієго відновив рівновагу. Ще через 3 хвилини вирішальний м'яч забив Аарон Ремсі.

"Арсенал" виграв турнір в рекордний 13-й раз, випередивши "Манчестер Юнайтед", в активі якого 12 перемог. "Челсі" перемагав у Кубку Англії 7 разів. Головний тренер "канонірів" Арсен Венгер став першим тренером, який виграв трофей 7 разів.

Кубок Англії

Фінал

Арсенал - Челсі 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 4 Санчес, 1:1 - 76 Дієго Коста, 2:1 - 79 Ремзі.

На початку березня з'явилася інформація, що Венгер вирішив залишити свою посаду після закінчення сезону 2016/2017. Французький фахівець очолює лондонців з 1996 року. За 21 рік він тричі привів "Арсенал" до перемоги в англійській прем'єр-лізі.

Зараз ви читаєте новину «"Арсенал" переміг "Челсі" і виграв Кубок Англії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua