понеділок, 17 серпня 2020 16:31

Ярмоленко відреагував на прихід Луческу до "Динамо"

Ярмоленко відреагував на прихід Луческу до "Динамо"
Андрій Ярмоленко виступав за першу команду "Динамо" 8 років. Фото: ФК "Динамо" Київ

Колишній капітан київського "Динамо" Андрій Ярмоленко підтримав призначення Мірчі Луческу головним тренером київської команди.

За словами вінгера "Вест Гема", Луческу зможе навчити футболістів чомусь новому.

"Я вважаю, що це добре для пацанів. Хороший тренер. Я з Сидорчуком розмовляв. Він теж схвалив.

Вважаю, для них це добре. Навчить хлопців чомусь новому. Чому ні?" - сказав сказав Ярмоленко в ефірі Youtube-каналу Влади Седан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шевченко оголосив склад збірної України на матчі Ліги Націй

Мірча Луческу підписав контракт із "Динамо" на 2 роки. З 2004 по 2016-й він тренував "Шахтар".

Зараз ви читаєте новину «Ярмоленко відреагував на прихід Луческу до "Динамо"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути