Колишній капітан київського "Динамо" Андрій Ярмоленко підтримав призначення Мірчі Луческу головним тренером київської команди.
За словами вінгера "Вест Гема", Луческу зможе навчити футболістів чомусь новому.
"Я вважаю, що це добре для пацанів. Хороший тренер. Я з Сидорчуком розмовляв. Він теж схвалив.
Вважаю, для них це добре. Навчить хлопців чомусь новому. Чому ні?" - сказав сказав Ярмоленко в ефірі Youtube-каналу Влади Седан.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шевченко оголосив склад збірної України на матчі Ліги Націй
Мірча Луческу підписав контракт із "Динамо" на 2 роки. З 2004 по 2016-й він тренував "Шахтар".




















Коментарі