середа, 13 грудня 2017 20:11

Японський футболіст забив красивим дальнім ударом

Удар Седзі застав голкіпера китайців зненацька. Фото: Zimbio

У поєдинку фінального раунду Кубка Східної Азії зустрічалися збірні Японії та Китаю. Матч завершився перемогою японців з рахунком 2:1.

Головною родзинкою поєдинку став гол капітана збірної Японії Ген Седзі.

Гравець відзначився блискучим ударом. За дві хвилини до кінця основного часу Седзі зважився на постріл з дуже далекої відстані, який застав зненацька голкіпера суперника.

Цей гол став для японців переможним, команда виграла з рахунком 2:1. На 94-й хвилині збірна Китаю зуміла забити один м'яч, реалізувавши 11-метровий удар.

Раніше лідер "Монако" забив гол-красень з центру поля в матчі Кубка ліги.

Зараз ви читаєте новину «Японський футболіст забив красивим дальнім ударом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua