неділя, 12 жовтня 2008 17:32

Ялтинський "Форос" осоромився перед ФК "Львів" 0:9

ФК "Львів" - ФК "Форос" (Ялта) 9:0 (6:0)

Голи на рахунку: Гордієнка (2), Котенка (2), Худзіка (2), Г. Баранця, Б. Баранця, Ільківа (по одному).

Розібралися львівські професіонали з цікавим суперником легко та невимушено - 9:0 (6:0).

У першому таймі Дмитро Гордієнко розпочав артобстріл уже на сьомій хвилині гри, через п"ять хвилин Борис Баранець з одинадцятиметрового подвоїв результат, а далі, як у казці, - ще сім м"ячів побувало у воротах "Форосу".

ФК Львів

Зараз ви читаєте новину «Ялтинський "Форос" осоромився перед ФК "Львів" 0:9». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua