пʼятниця, 11 березня 2011 02:49

"Динамо" перемогло "Манчестер Сіті": результати матчів Ліги Європи

Київське "Динамо" у першому матчі 1 / 8 фіналу Ліги Європи на своєму полі обіграло англійський "Манчестер Сіті" - 2:0. На 25-й хвилині Андрій Шевченко відкрив рахунок у матчі. У другому таймі Олег Гусєв подвоїв перевагу киян.

Гол Шевченка став для гравця 67-м м'ячем, записаним на його рахунок у європейських клубних турнірах

У суперечці кращих бомбардирів єврокубків Шевченко поступається тільки Раулю (71 гол), Філіппо Індзагі (70) і Герду Мюллеру (69) ..

Португальська "Бенфіка" перемогла французький ПСЖ - 2:1.

Московський "Спартак" виграв у амстердамського "Аякса" - 1:0, а єдиний гол забив капітан команди Алекс.

"Аякс" атакував більшу частину матчу і значно перевершив "Спартак" за кількістю ударів по воротах. Голландці завдали 20 ударів (з них 10 - у площину), в той час як спартаківці били по воротах лише тричі. Однак воротар московського клубу та збірної України Андрій Дикань не припускався помилок, а Алекс на 57-й хвилині забив гол.

В іншій зустрічі пітерський "Зеніт" з рахунком 0:3 поступився голландському "Твенте", пише Лента.

Московський ЦСКА програв португальському "Порту". Армійці зазнали домашньої поразки з рахунком 0:1.

Ліга Європи

1 / 8 фіналу

Перші матчі

Брага Португалія - ??Ліверпуль Англія - ??1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Алан (18, пенальті).

ПСВ Нідерланди - Рейнджерс Шотландія - 0:0 (0:0, 0:0)

Байєр Німеччина - Вільярреал Іспанія - 2:3 (1:1, 1:2)

Голи: 1:0 - Кадлец (33), 1:1 - Россі (42), 1:2 - Нілмар (70), 2:2 - Г. Кастро (72), 2:3 - Нілмар (90).

Динамо К Україна - Манчестер Сіті Англія - ??2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Шевченко (25), 2:0 - Гусєв (77).

ДИНАМО К: Шовковський, Хачеріді, Попов, Данило, Вукоєвич, Єрьоменко, Гусєв, Юссуф, Мілевський, Ярмоленко, Шевченко (Нінкович, 88).

МАНЧЕСТЕР СІТІ: Джо Харт, Сабалета, Річардс, Лескотт, Коларов (Райт-Філліпс, 82), Компані, Яя Туре, Беррі, Сілва, Балотеллі (Тевес, 57), Джеко.

Попередження: Балотеллі (53), Тевес (79), Юссуф (82).

Бенфіка Португалія - ??ПСЖ Франція - 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Луіндула (15), 1:1 - М. Перейра (42), 2:1 - Хара (82).

ЦСКА Росія - Порту Португалія - ??0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Гарін Васкес (70).

Аякс Нідерланди - Спартак Росія - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Алекс (57).

Твенте Нідерланди - Зеніт Росія - 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Л. де Йонг (25), 2:0 - Ландзат (56), 3:0 - Л. де Йонг (90).

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" перемогло "Манчестер Сіті": результати матчів Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua