Українська громада у польському місті Гданськ оголосила про початок безкоштовних занять з української мови для усіх охочих.
"Вже у п'ятницю, 5 квітня, в Домівці розпочинаються заняття з української мови. Запрошуємо батьків, діти яких навчаються рідної мови, та всіх охочих, хто прагне оживити, збагатити й розвинути свою українську", – йдеться у повідомленні сторінки "Домівка Гданськ" у Facebook.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Можемо мати першого президента, який не говорить українською" - блогерка
Уроки проводитиме професор Гданського університету Марта Коваль. Учасники занять відкриють для себе цікаві факти про українську мову, робитимуть веселі вправи для розширення словникового запасу, аналізуватимуть поширені полонізми тощо. Уроки проходять у рамках проекту "Український клімат", що співфінансується містом Гданськ.
Письменниця Лариса Ніцой закликала українців вимагати у президента Петра Порошенка мовний закон.



















Коментарі