Ексклюзиви
середа, 07 листопада 2018 14:41

Небесний палац: показали надсучасну космічну станцію

  Китай представив часткову модель своєї пілотованої космічної станції на аерокосмічній ярмарку в Чжухаї. Фото: phys.org
Китай представив часткову модель своєї пілотованої космічної станції на аерокосмічній ярмарку в Чжухаї. Фото: phys.org

У Китаї у місті Чжухай у рамках авіакосмічної виставки Airshow China показали повнорозмірну модель майбутньої космічної станції Tiangong (Небесний палац).

"Центральний модуль нового конкурента МКС має довжину 55 футів (17 м), важить 60 коротких тонн (54 т) і може вмістити 3 астронавта", - повідомляє ScienceAlert.

Tiangong трохи менше, ніж МКС, яка за величиною приблизно така, як Американське футбольне поле.

У майбутньому до Tiangong повинні приєднати 2 інших модуля, призначених для наукових експериментів, і сонячні батареї.

Нова космічна станція дозволить астронавтам проводити найсучасніші наукові дослідження у галузі біології та мікрогравітації, пише Associated Press.

Нова станція буде технічно належати Китаю, але відкриє свої двері для всіх країн ООН. Будівництво заплановано завершити 2022-го

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прощавай, Росія: NASA планує відмовитись від польотів у "Союзі"

Компанія SpaceX підтвердила, що автомобіль Tesla пройшов орбіту Марса. Подорож Tesla не присвячена Марсу, але це подвиг для електромобіля та манекена, який у ньому подорожує. 8 листопада Roadster опиниться на найбільшій для себе відстані від Сонця - 248 млн км.

Зараз ви читаєте новину «Небесний палац: показали надсучасну космічну станцію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути