Вівторок, 14 жовтня 2008 15:23

Від алкоголю у людини зменшується мозок

Виявлена ще одна причина небезпеки споживання алкоголю: чим більше випиває людина - тим менше об"єм її головного мозку.

Давно було відомо, що у міру старіння людини зменшується і об"єм його головного мозку - вона втрачає приблизно 1,9% об"єму за десятиліття. Крім того існують хвороби, що негативно впливають на мозок: наприклад, об"єм мозку зменшується у міру розвитку старечого недоумства. Раніше вважалося, що споживання алкоголю здатне позитивно впливати на мозок (тому що в невеликих дозах алкоголь дозволяє попереджати серцево-судинні захворювання) - виявилось, що це уявлення не відповідає істині.

Коледж Велсліwellesley College з 1971 року опитує і бере аналізи (у тому числі і робить знімки головного мозку) у приблизно 1,8 тисяч чоловік. У анкетах, які впродовж всього цього часу заповнюють учасники експерименту, указується і кількість порцій алкоголю, вживаних ними впродовж тижня. Зіставлення результатів аналізів і даних опитувальників і дозволило зробити висновок, що чим частіше і більше п"є людина, тим швидше "усихає" її мозок, повідомляє WashingtonProfile.

Зараз ви читаєте новину «Від алкоголю у людини зменшується мозок». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 520
Голосування 31 жовтня, Усик - Чисора. Як закінчиться бій?
  • 1) перемогою Усика за очками
  • 2) перемогою Усика нокаутом
  • 3) перемогою Чисори за очками
  • 4) перемогою Чисори нокаутом
  • 5) нічиєю
Переглянути